AKASYA CAM BALKON SERİSİ
cam balkon ürünleri cam balkon ankara katlanabilir cam

Akasya serisi piyasada görebileceğiniz diğer cam balkon sistemlerinden farklı özellikleri olan oldukça gelişmiş bir cam balkon sistemdir. Sistemimizin en önemli 3 özelliği; su almaması, tutamakları ve çocuk kilididir.

Piyasadaki cam balkon sistemleri su yalıtımı açısından zayıftır. Firmamız uzun süren AR-GE çalışmaları sonucunda bu konuda etkili çözümler üretmiştir. Akasya serisi tasarlanırken sisteme eklenen damlalık, ürünümüzü piyasadaki benzerlerine göre çok daha öne geçirmiştir. Sistemdeki damlalık sayesinde sistemin içeriye su alması büyük oranda engellenmiştir. Sistemimizin içerisinde bulunan su toplama kanalları sayesinde sistem içine az miktarda su alsa bile bu suyu rahatlıkla dışarıya atabilir. Böylece su evin içine giremez.

Sistemimizde camların açılıp kapanırken kirlenmemesi için tutamaklar bulunur. Bu tutamaklar piyasadaki sistemlerin aksine camda değildir. Camı taşıyan profillere monte edilmiştir. Bu sayede, cama yapıştırılan tutamaklar belli bir süre sonra düşerken, sistemimizdeki tutamaklar profile vida ile monte edilerek daha sağlam hale getirilmiştir.

Sistemimizdeki en önemli özelliklerden biriside çocuk kilididir. Çocuk kilidi güvenlik açısından oldukça önemlidir. Sistemimizin genellikle havalandırma amaçlı açılan ilk kanadında yarım açıldıktan sonra kilitlenebilme özelliği bulunmaktadır. Bu sayede havalandırma için açılan kanat belli bir aralıkta açılarak sabitlenebilir.

  cam balkon kilit           cam blakon aksesuar           balkon kapama           cam balkon güvenliği
WEB TASARIM : SEONET